KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13955396
nr 1395 5396
Stina Tirén
(1886-1951), Sverige
Oljemålning, Stina Tirén (1886-1951), Sverige, tillskriven. Fäbod. Ej signerad. Olja på duk, 53x63, yttermått inklusive ram: 66x77 cm
Stina Tirén, svensk målare född i Stockholm 1886, död 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:03:30
1/5 08:38:02
Stina Tirén
Läs mer om Stina Tirén